sty 27, 2014

Pobierz ulotkę i zobacz jakie to proste !

Po kliknięciu w zdjęcie zestawu pielęgnacyjnego do skór Leather Master, otworzy się ulotka z naszą ofertą w formacie *.pdf. Można ją skopiować lub wydrukować. Każdy produkt jest wyraźnie opisany, dzięki czemu znalezienie tego odpowiedniego nie powinno być kłopotliwe. Jednak w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze chętnie pomożemy, dlatego zapraszamy do kontaktu:

 

1. mailowego na biuro@alama.com.pl

 

2. pod numerem telefonu 509043936

Dlaczego warto dbać o skórę ?

Skóra jest materią organiczną. Zachowuje pewne właściwości żywego organizmu tak, jak na przykład drewno. W obiegowej opinii funkcjonuje twierdzenie, że skóra „oddycha”; jest w tym wiele prawdy, ponieważ wyraźnie reaguje na oddziaływanie zewnętrznych czynników takich jak ciepło, zimno, niedostateczna czy nadmierna wilgotność.

Gwaranacja i Jakość !

Producentem wszystkich oferowanych przez nas produktów jest firma UNITERS o globalnym zasięgu z siedzibą w sercu przemysłu skórzanego w Europie w północnych Włoszech. Jako nieliczna na świecie, a zupełnie wyjątkowa na polskim rynku jako dostawca posiada komplet najważniejszych certyfikacji jakościowych na całą swoją produkcję. Świadczy to o wyskiej dbałosci o każdy produkt zarówno pod względem skuteczności jak i bezpieczeństwa.

 
 
 
www.tkm.com.pl - Środki do czyszczenia, renowacji i pielęgnacji mebli skórzanych, pielęgnacja odzieży motocyklowej, czyszczenie odzieży skórzanej, środki do czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej, skóry, usuwanie zabrudzeń ze skóry. Farby i barwniki do skór oraz środki do pielęgnacji tkanin i innych materiałów.